Věneček z.s.
Věneček

Zapsaný spolek Věneček při MŠ Fryšták

Lampionový průvod 2022

Každoročně, a letos tomu nebylo jinak, s blížící se zimou spolek Věneček uspořádal velmi oblíbený lampionový průvod. Většina účastníků se sešla ve čtvrteční podvečer se svými krásnými svítícími lampióny na nazdobeném náměstí, jiní se přidávali po cestě při putování tmavými ulicemi města. Večerní procházka byla zpestřena o různé dekorace, některé světelné, jiné nesvětelné, některé i trochu strašidelné. Mnohé z nich vytvářely samy děti a paní učitelky z místní MŠ, za což jim moc děkujeme. Také mnozí ocenily krásnou výzdobu předzahrádky rodiny Fryšových, za co jim také moc děkujeme. 

 Ve zdraví a dobré náladě celý průvod došel na fotbalové hřiště, kde byl připraven další program. Své umění s ohněm předvedla skupina z Uherského Brodu Fuerza del Fuego. Do okouzlujícího a tajemného tance byli zapojeni nejen dospělí, ale i jejich děti.  Celou akci zakončil velmi očekávaný ohňostroj.

Touto cestou chci poděkovat členům místní policie a dobrovolníkům, za bezpečnostní dozor při průchodu městem, místním hasičům za spuštění ohňostroje a dozor na hřišti, majiteli a správci hřiště, zvukaři a všem, kteří jakkoliv pomohli při organizaci a zdárném průběhu celé akce. V neposlední řadě děkuji Vám všem za velkou účast a skvělou atmosféru.

Akce byla uspořádána za grantové podpory města Fryšták.

Děkujeme našim partnerům:

Policie ČR-obvodní oddělení Fryšták, SDH Fryšták, MŠ Fryšták, Město Fryšták.

Další fotky

© 2024 Věneček z.s.

Anders Norén